از قابلمه سرامیکی تکی برای ردیابی اجساد مرده استفاده کنید

در طول سال‌ها، چیزهای زیادی درباره قابلمه سرامیکی تکی شنیده‌ایم؛ مردم آنها را دوست دارند، سپس از آنها متنفرند، سپس آنها را دوست دارند – ما می دانیم که معمولاً با مارک های معتبری که برای یافتن ایمن ترین پوشش های نچسب که می توانند پیدا کنند کار زیادی انجام می دهند، ایمن تر است.
اما اگر بتوانید تمام مزایای نچسب را بدون استفاده واقعی از آن داشته باشید چه؟ اگر پوششی وجود داشته باشد که پخت و پز (و تمیز کردن) را به همان اندازه نچسب مورد علاقه شما بدون هیچ مشکلی آسان کند، چه؟

اینجاست که بچه جدید در بلوک ظروف پخت و پز وارد می شود. تابه های با روکش سرامیکی مدتی است که در دسترس بوده اند، اما اکنون که مارک های بزرگ توجه کرده اند، ما ظروف پخت و پز باکیفیتی را دریافت می کنیم که کار می کنند و دوام دارند.

مزایای ظروف با روکش سرامیکی
غیر واکنشی: هیچ چیز با صفحه شما واکنش نشان نمی دهد، درست است؟ خب، سرامیک سرامیک است و ممکن است رنگ‌های مختلف و ضخامت‌های متفاوتی داشته باشد، اما غیر واکنشی باقی می‌ماند. این بدان معناست که شما می توانید با خیال راحت غذاهای اسیدی را در آن بپزید و هرگز چیزی در غذای شما نفوذ نمی کند.

انتقال حرارت کارآمدتر: از آنجایی که پایه تابه های با روکش سرامیکی معمولاً از آلومینیوم ساخته شده است، انتقال حرارت سریع، یکنواخت و کارآمد است، به این معنی که می توانید انرژی کمتری برای پختن غذای خود مصرف کنید.

نچسب بودن: البته یکی از خواص اصلی آن نچسب بودن آن است. سرامیک صاف است و فقط به مقدار کمی روغن یا کره نیاز دارد تا غذا به آن نچسبد (برخلاف فولاد ضد زنگ یا چدن که هر دو برای جلوگیری از چسبیدن غذا به دوزهای بسیار بالایی از چربی نیاز دارند).

سبک وزن: ترکیب پایه آلومینیومی و روکش سرامیکی یک تابه سبک وزن را ایجاد می کند که اگر عادت به پخت و پز با ظروف سنگین تری دارید، تغییر خوبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.