انجیر خشک کیلویی موجب افت فشار می شود

فواید و مضرات انجیر خشک کیلویی بارها مورد بحث قرار گرفته است. این میوه شیرین سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. تقویت می کند، سموم را از بین می برد. این دارو به عنوان پیشگیری از سرطان و دیابت تجویز می شود. به کم خونی کمک می کند. سیستم های بدن را پس از بیماری های جدی ترمیم می کند. مفید است به شرطی که زیاده روی نکنید.

یک توت تازه به سرعت فاسد می شود، بنابراین برای حمل و نقل طولانی مدت آن را خشک یا خشک می کنند و مواد خالی درست می کنند. همه اینها خواص درمانی غنی موجود در توت های تازه را از دست نمی دهد.

انجیر خشک تنها در صورتی فرآوری می شود که هیچ نقص قابل مشاهده، مناطق پوسیده روی آن وجود نداشته باشد. میوه بوته انجیر که به آن انجیر می گویند 95 درصد رطوبت دارد. بنابراین، تحویل آن به کشورهای دیگر بسیار دشوار است.

در روسیه رشد می کند، اما میوه ها کوچکتر هستند، فواید آن یکسان است. قیمت توت تازه از انجیر خشک بیشتر است. در عین حال، دومی دارای محتوای قند و کالری بالاتری است. توت های تازه طعمی ترش و گس دارند. و نوع خشک آن طعم شیرین و بافتی مطبوع دارد.

انجیر خشک را می توان تا 4 ماه نگهداری کرد. در ظروف مجهز حمل کنید تا توت فواید، ظاهر، صافی و رنگ پوست خود را حفظ کند. در پارچه، کیسه های کاغذی یا ظروف بدون دسترسی به رطوبت نگهداری شود.

انجیر خشک تا 75 درصد کربوهیدرات دارد، در حالی که انجیر تازه فقط یک چهارم ارزش کل را دارد. سطح شاخص گلیسمی از آستانه 50 واحد فراتر می رود. این شاخص که با آن می توانید سرعت ورود گلوکز به جریان خون را ارزیابی کنید. هر چه میزان آن بالاتر باشد، قند سریعتر وارد خون می شود، بنابراین انجیر خشک برای خوردن زیاد مناسب نیست. کمی بعد در این مورد با جزئیات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

برای حفظ اندام باریک یا هنگام خشک کردن، مصرف را به 3-4 توت در روز محدود کنید، نه بیشتر. متخصصان تغذیه اصرار دارند که با کاهش دریافت کالری، چنین حجمی به حفظ تعادل ویتامین ها، عناصر کمیاب و اسیدهای چرب اشباع نشده در بدن کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.