با خواباندن فرزندتان روی نئوپان رفسنجان بی خوابی های شبانه او را از بین ببرید

نئوپان رفسنجان چوبی شاید بهترین سیستم پشتیبانی برای تشک فوم باشند. فضاهای بین لت ها جریان هوا را افزایش می دهند در حالی که لت ها پشتیبانی می کنند، تا زمانی که لت ها به اندازه کافی پهن و ضخیم باشند و نسبتاً نزدیک به هم قرار گیرند.

لت های فلزی اغلب برای تشک فوم خیلی نازک و خیلی دور از هم هستند، به همین دلیل است که چوب معمولاً ترجیح داده می شود. هر نوع تشکی را می توان روی نئوپان های چوبی قرار داد، خواه تشک فنری باشد یا تشک فوم.

خواب‌آورانی که از تشک‌های فنری داخلی سنتی استفاده می‌کنند، ممکن است بخواهند تخت خود را به جای اینکه مستقیماً روی مجموعه‌ای از تخته‌ها قرار دهند، روی فنر جعبه قرار دهند. با این حال، تشک های مموری فوم، لاتکس و تشک های هیبریدی را می توان مستقیماً روی تختخواب قرار داد.

خیر، جفت کردن تشک مموری فوم با فنر جعبه ای را توصیه نمی کنیم. سیم پیچ های داخل یک فنر جعبه ای خیلی از هم فاصله دارند تا از تشک مموری فوم پشتیبانی کنند. هنگامی که روی تشک مموری فوم قرار می گیرد، احتمال افتادگی زودرس تخت بیشتر است.

قیمت نئوپانی بین 50 تا 150 دلار است. اندازه تخت باعث افزایش هزینه می شود. یک تخته باکی دوقلو احتمالاً بیشتر از یک تخته بانگکی دوقلو هزینه خواهد داشت. ویژگی های تزئینی مانند لکه ها و پرداخت ها نیز می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد. در حین خرید، ممکن است با برخی از قاب‌های تخت که همراه با تخته اسکناس همراه هستند، برخورد کنید.

بهترین نئوپان برای مبلمان کاملاً ذهنی است، زیرا بستگی به نوع دکوراسیون داخلی شما دارد! چیزی مانند چوب بلوط یک مبلمان فوق العاده بادوام را فراهم می کند. با این حال، اگر رنگ نشده باشد، به دلیل رنگ روشن مشخص، ممکن است فقط برای اتاق های روشن تر مناسب باشد. در حالی که چوب گردو موادی به همان اندازه قوی دارد، رنگ تیره تر ممکن است آن را برای فضاهای داخلی خاص نامناسب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.