جشن رنگین کمان در بمبئی با استفاده از ادویه برنج دودی انجام می شود

ادویه برنج دودی هزاران سال است که در پزشکی استفاده می شود. ادویه ها ممکن است فواید متعددی برای بهبود مشکلات مزمن سلامتی مانند سرطان، آرتریت، بیماری آلزایمر و حتی بهبود خلق و خوی کلی شما داشته باشند.

امروزه، محققان در حال کشف توانایی مواد مغذی گیاهی موجود در ادویه‌هایی مانند زنجبیل، رزماری، گشنیز و زردچوبه هستند که به‌عنوان تقلیدکننده‌های رژیم غذایی، داروهای چندمنظوره، عوامل شیمیایی پیشگیری‌کننده و مهارکننده‌های رگ‌زایی عمل می‌کنند که همگی ممکن است به پیشگیری و توسعه سرطان کمک کنند.

مشخص شده است که زعفران در درمان آلزایمر به اندازه داروی اصلی Aricept موثر است. فلفل سیاه به طور بالقوه در برابر سرطان و التهاب محافظت می کند. ترکیب فلفل سیاه با زردچوبه فراهمی زیستی را افزایش می دهد. این نشان می دهد که چرا تنوع در رژیم غذایی بسیار مهم است.

نوشیدن هر روز چای سبز ممکن است طول عمر ما را افزایش دهد. و چای چای همه فواید چای را دارد اما میخک و دارچین را نیز در خود دارد که آن را به یکی از سالم ترین نوشیدنی ها تبدیل می کند. بیشترین ماده غذایی حاوی آنتی اکسیدان از نظر وزن، میخک است.

دارچین، پونه کوهی، بادرنجبویه و ماژورام نیز منابع عالی آنتی اکسیدان هستند. یک پای کدو تنبل خوشمزه یک راه عالی برای گنجاندن میخک و دارچین در رژیم غذایی شما است.

فلفل کاین می تواند به سندرم روده تحریک پذیر و سوء هاضمه مزمن کمک کند و همچنین ممکن است به تقویت خواص چربی سوزی بافت چربی قهوه ای کمک کند. زنجبیل حتی ممکن است به درمان میگرن کمک کند.

ادویه ها همچنین ممکن است جایگزین مکمل های رایج خانگی برای کمک به بی خوابی، بهبود قدرت عضلانی و حتی حذف پلاک بهتر از دهانشویه معمولی شوند.

کورکومین، رنگدانه زرد موجود در زردچوبه، بیشترین پتانسیل را برای عمل به عنوان یک داروی چندمنظوره در درمان و پیشگیری از بیماری آلزایمر، انواع سرطان‌ها مانند سرطان پوست، سرطان پانکراس و سرطان روده بزرگ، آرتروز، MGUS و مولتیپل میلوما و بهبود آن دارد. عملکرد شریان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.