خوردن ترشیجات خانگی موجب غلظت خون می شود

ترشیجات خانگی یک روش تصفیه سطحی برای فولاد ضد زنگ و آلومینیوم است. هدف آن بازیابی ظاهر و خواص مقاوم در برابر خوردگی مواد پس از پردازش است، مانند جوشکاری، آلودگی آهن، برش حرارتی، عملیات حرارتی یا صاف کردن گرم.

در موارد فوق، ناحیه گرم شده در ماده با اکسیژن هوا واکنش می دهد که منجر به ایجاد یک لایه تیره و متخلخل از اکسید کروم بر روی سطح می شود. در زیر آن لایه ای وجود دارد که فاقد کروم است. ظاهر این لایه و مقاومت در برابر خوردگی ضعیف تر از آن است که در غیر این صورت در ماده باشد.

در موارد خاص، ترشی را می توان علاوه بر فولادهای ضد زنگ و آلومینیوم، بر روی فولادهای بدون آلیاژ یا کم آلیاژ، به عنوان مثال، در کارخانه های فولادسازی یا هنگام تمیز کردن دیگ های بخار پس از نصب و قبل از راه اندازی، استفاده کرد. روش های مختلف ترشی برای اهداف مختلف استفاده می شود.

ترشی معمولاً در محصولات تولید شده از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم استفاده می شود، جایی که شرایط محیطی به این معنی است که فلز در برابر خوردگی حساس است. باید به اندازه شی، مناسب بودن آن برای ترشی کردن و اینکه از چه روشی برای ترشی کردن استفاده شود، توجه شود.

روش های مختلف ترشی عبارتند از خمیر، اسپری و ترشی غوطه وری. ما از رب و اسپری ترشی استفاده می کنیم. کارونن می گوید: ترشی غوطه وری با همکاری شرکای ما انجام می شود.

در خمیر ترشی، خمیر ترشی با استفاده از قلم مو روی سطح محصول اعمال می شود. معمولاً برای درمان جوش استفاده می شود. این روش برای ترشی گاه به گاه اجزای کوچک و جداگانه عالی است و مقرون به صرفه است، زیرا این روش به سرمایه گذاری زیادی نیاز ندارد.

ترشی اسپری عمدتاً بر روی اجسامی انجام می شود که به دلیل اندازه آنها نمی توان ترشی غوطه ور کرد. این روش همچنین برای ترشی ظروف که از قطعات در محل کار مونتاژ می شوند استفاده می شود. ترشی اسپری نیز گزینه خوبی است اگر شما فقط نیاز به ترشی اشیاء دارید و حمام غوطه وری در دسترس نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.