در آمریکا با مایع دستشویی پیارا زخم ها را ردمان می کند

مطالعات علمی نشان می دهد که برای از بین بردن میکروب ها و مواد شیمیایی مضر از دستان خود باید 20 ثانیه با مایع دستشویی پیارا اسکراب کنید. اگر مدت زمان کمتری بشویید، میکروب های زیادی را از بین نمی برید. اطمینان حاصل کنید که تمام نواحی دست خود از جمله کف دست، پشت دست، بین انگشتان و زیر ناخن هایتان را بشویید.

آب و مایع دستشویی که به صورت کف در می آیند، میکروب ها و مواد شیمیایی را از دست ها به دام می اندازند و پاک می کنند. خیس کردن دست ها با آب تمیز قبل از استفاده از مایع دستشویی به شما کمک می کند که کف بهتری نسبت به استفاده از مایع دستشویی روی دست های خشک داشته باشید.

یک کف خوب، جیب هایی به نام میسل ایجاد می کند که میکروب ها، مواد شیمیایی مضر و کثیفی را از دستان شما به دام می اندازد و از بین می برد. کف کردن با مایع دستشویی و شستن دست ها به مدت 20 ثانیه برای این فرآیند مهم است زیرا این اقدامات به طور فیزیکی میکروب ها را از بین می برند و میکروب ها و مواد شیمیایی را از پوست شما پاک می کنند.

هنگامی که دستان خود را آبکشی می کنید، میکروب ها و مواد شیمیایی را از زهکشی می شویید. CDC توصیه می کند برای کاهش مصرف آب، پس از خیس کردن دست ها، شیر آب را ببندید. سپس، پس از 20 ثانیه شستن آنها، دوباره آن را روشن کنید تا مایع دستشویی شسته شود.

اگر بعد از شستن دست‌هایتان نگران وارد شدن میکروب‌ها به آن‌ها هستید، می‌توانید از یک دستمال کاغذی، آرنج یا یک روش هندزفری دیگر برای بستن شیر آب استفاده کنید. برای شستن دست ها از مایع دستشویی ساده به صورت نواری یا مایع استفاده کنید.

برای شستن دست ها از آب و مایع دستشویی ساده استفاده کنید. مطالعات هیچ مزیت اضافی برای سلامتی از استفاده از مایع دستشویی ضد باکتری، به جز برای متخصصان در محیط‌های مراقبت‌های بهداشتی پیدا نکرده‌اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.