زنی که پارچه مبلی نانو یزد را روی رخت خواب خود می کشید

انتخاب پارچه مبلمان برای اثاثه یا لوازم داخلی مبل مدولار به اندازه انتخاب شکل، اندازه، پیکربندی و پرکننده آن مهم است. این پارچه مبلی نانو یزد اثاثه یا لوازم داخلی مناسب است که کلید زندگی طولانی و شاد مبلمان روکش شده است.

پارچه باید به اندازه کافی قوی و بادوام باشد تا در برابر استرس روزانه مقاومت کند. پس از همه، مبل استفاده خواهد شد. کاتالوگ گلیور شامل بیش از 100 پارچه مبلمان است که به طور خاص برای مبلمان مدولار که ما تولید می کنیم انتخاب شده اند. ما به شما خواهیم گفت که کدام پارچه ها در سال 2022 بهترین هستند.

پارچه برای اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان با پارچه معمولی متفاوت است. باید بسیار قوی تر باشد، اما در عین حال برای لمس لذت بخش باشد. فن آوری های مدرن امکان تولید همزمان مواد مقاوم در برابر سایش و فوق العاده نرم با رنگ های واقعی را فراهم می کند.

بعلاوه، بسیاری از پارچه های مبلمان علاوه بر این، با آغشته های ضد خرابکاری، کثیفی یا ضد آب مختلف درمان می شوند که کیفیت آنها را افزایش می دهد و عمر مفید آنها را افزایش می دهد. بنابراین مجبور نیستید کیفیت را فدای نرمی کنید یا طراحی را فدای کیفیت کنید.

تست مارتیندیل شاخص مقاومت سایشی یک پارچه خاص را نشان می دهد. تعداد چرخه های این تست مشخصه اصلی هنگام انتخاب پارچه روکش است. یک پارچه پشمی که روی یک دستگاه خاص کشیده شده است به طور مکانیکی در جهات مختلف روی سطح ماده مورد آزمایش مالیده می شود.

تعداد چرخه هایی که پارچه قبل از اینکه شروع به ساییدگی و از دست دادن خواص اولیه خود کند، نتیجه آزمایش است. هر چه این مقدار بیشتر باشد، پارچه ماندگاری بیشتری خواهد داشت.با کیفیت ترین پارچه ها می توانند تا 150 هزار چرخه را تحمل کنند که معادل 20-30 سال خدمات است.

چرم طبیعی و اکو هستش و میکرو مخمل خیلی خوبی داره. کمترین نرخ تا 15 هزار چرخه برای پارچه های طبیعی و تزئینی، به عنوان مثال، مات یا پنبه. نشانگرهای متنی بهینه برای پارچه هایی مانند شنل، گله، مخمل، ژاکارد. بسته به سازنده، آنها می توانند 30 تا 100 هزار چرخه را تحمل کنند و تا 20 سال فرسوده نخواهند شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.