سنگ نما ارزان موجب قتل فروشنده اش شد

سنگ های پرورشی نامی است که به محصولاتی گفته می شود که ظاهری مانند سنگ طبیعی دارند اما از طریق ریخته گری با قالب های سنگ نما ارزان برای مصارف تزئینی تولید می شوند و ماده اصلی آن مخلوطی از سیمان و ماسه است.

سنگ های پرورشی را می توان به راحتی مونتاژ کرد (و در صورت تمایل جدا کرد) و همچنین فشار زیادی به دیوارها وارد نمی کند. درست مانند سنگ های طبیعی، انواع مختلفی وجود دارد، در حقیقت، سنگ های پرورشی نیز با الهام گرفتن از سنگ های طبیعی تولید می شوند.

قیمت سنگ های پرورشی بسیار کمتر از سنگ های طبیعی است. روکش هایی با ظاهر سنگ در نهایت، اجازه دهید در مورد پوشش هایی صحبت کنیم که شبیه سنگ واقعی هستند اما در واقع از فایبرگلاس، پلی استر، رزین و پودر سنگ طبیعی ساخته شده اند.

این محصول مقرون به صرفه ترین است، به راحتی جمع آوری و جدا می شود و نسبت به سایر گزینه ها بسیار سبک تر است و باری بر روی دیوارها ایجاد نمی کند. به همین ترتیب، قیمت بسیار مقرون به صرفه تر است. البته، آنها از نظر بصری یک تصور کامل مانند سنگ واقعی یا سنگ پرورشی ایجاد نمی کنند، اما آنهایی که با کیفیت خوب هستند ممکن است تا زمانی که آنها را لمس نکنند، خود را نشان ندهند.

اگر می خواهید نمای خانه خود را با سنگ پوشانده باشید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع ظاهری را می خواهید بدست آورید. تفاوت زیادی بین ظاهر روستایی و ظاهر مدرن وجود دارد، بنابراین می توانید در مورد نتیجه ای که می خواهید به دست آورید تصمیم بگیرید و گزینه ها را محدود کنید.

به دلیل ساختار طبیعی سنگ، تفاوت های رنگی وجود دارد و این ریزه کاری به ظاهر ساختمان زیبایی می بخشد. علاوه بر این، این واقعیت که هر یک از سنگ ها، که شکل تقریباً مستطیلی دارند، اندازه متفاوتی دارند، یک جزئیات عالی است که از ظاهر طبیعی و روستایی پشتیبانی می کند. اگر این خانه با هر نوع سنگ دیگری روکش شده بود، این نمای سنتی به دست نمی آمد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.