شهری که تمام خیابان های آن با حوله تن پوش صدف طلایی پوشیده شده است

نقش بهداشت صحیح حوله تن پوش صدف طلایی در حمام در رفاه و آب و هوای سالم داخل خانه اغلب دست کم گرفته می شود. خشک کردن صورت و موهای خود بعد از دوش گرفتن هیچ فایده ای برای آنها ندارد. اصطکاک مواد حوله تن پوش می تواند پوست حساس را تحریک کرده و به سد محافظ پوست آسیب برساند.

خانواده ها، زوج ها یا افرادی که در محل اقامت مشترک هستند، اغلب یک حوله تن پوش در حمام مشترک دارند. این ایده خوبی نیست. مطالعات نشان می دهد که 90 درصد از تمام حوله تن پوش های حمام نشانه هایی از باکتری های مدفوع را نشان می دهند.

به ویژه در جاهایی که حوله تن پوش ها توسط چندین نفر استفاده می شود. برای جلوگیری از انتشار میکروب ها، همه باید از حوله تن پوش مخصوص خود استفاده کنند. حوله تن پوش های دستی با توجه به استفاده مکرر از آنها، اغلب به سختی زمان خشک شدن دارند و در بسیاری از موارد توسط چندین نفر استفاده می شود.

حوله تن پوش های دستی در حمام به طور ایده آل باید هر روز و حداقل هر سه روز یکبار تعویض شوند. پس از هر بار استفاده، پارچه های صورت باید شسته شوند. اگر کسی در خانه سرما خورده است. حوله تن پوش ها را تا حد امکان بشویید. از حوله تن پوش دستی برای بدن یا صورت خود استفاده نکنید. حوله تن پوش های دستی بیشترین میزان میکروب را دارند. بهتر است برای هر قسمت از حوله تن پوش جداگانه استفاده کنید.

علاوه بر تعویض منظم حوله تن پوش ها، شستن صحیح آن ها برای بهداشت نیز مهم است. تمام حوله تن پوش ها باید در یک چرخه حداقل 60 درجه و در حالت ایده آل 90 درجه شسته شوند. میکروب ها و باکتری ها می توانند در دمای پایین تر زنده بمانند. کمی نرم کننده پارچه یا چرخش در خشک کن باعث می شود حوله تن پوش های گرم شسته شده دوباره نرم و لطیف شوند.

اینکه هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض حوله تن پوش دارید به میزان استفاده از آنها بستگی دارد. پس از هر بار استفاده، پارچه های صورت باید تعویض شوند. حوله تن پوش های دستی باید روزانه و حوله تن پوش های حمام یا دوش هر سه روز یکبار تعویض شوند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.