ماشین لیموزین اسباب بازی هوش و گیرایی فرزند شما را بالا می برد

هنگام بازی با ماشین لیموزین اسباب بازی، پسرها رویای رانندگی با ماشین‌های واقعی را دارند، نه برای اینکه از A به B حرکت کنند، بلکه فقط به خاطر رانندگی. اولین وسیله نقلیه کودک جدا از کالسکه معمولاً یک سه چرخه است که اغلب یک ماشین پدالی دنبال می شود.

فروش خودروهای مدل در اوایل دهه 1970 و در اواخر دهه 1980 شروع به کاهش کرد. شرکت های پیشرو از جمله دینکی، کورگی و مچ باکس در عرض چند سال ورشکست شدند. با این حال، Mattel Matchbox را در اواسط دهه نود خریداری کرد و این محدوده را با طیف موفق «Hotwheels» در مقیاس 1:64 تغییر نام داد.

امروزه خودروهای مدل به تدریج جای خود را به مدل های کنترل از راه دور و دیگر بازی های آنلاین می دهند که در بین کودکان محبوبیت دارند. خوشبختانه، کلکسیونرها با بسیاری از مدل‌های قدیمی که ما را به دوران کودکی یا تحقق رویای داشتن یک خودروی گران‌قیمت برمی‌گردانند، که هرگز نمی‌توانیم در واقعیت به خرید آن امیدوار باشیم!

سازندگان در حال حاضر برای تولید مدل‌های واقعی‌تر با هم رقابت می‌کنند که آنقدر قانع‌کننده هستند که تقریباً غیرممکن است از روی عکس تشخیص دهیم که به چیز واقعی نگاه نمی‌کنید. 2.4 میلیون یورو برای مدل مقیاس! با این حال، برخی از خودروهای مدل به هیچ وجه گزینه ارزان قیمت نیستند.

برخی حتی تا آنجا پیش می روند که برای یک ماشین مینیاتوری ثروت می گذارند. این قطعا در سال 2011 که گران ترین مدل جهان به مبلغ 2.4 میلیون یورو فروخته شد، صادق بود.

این یک کپی در مقیاس 1/18 از بوگاتی ویرون بود که تماماً از الماس، پلاتین، طلا و نقره تشکیل شده بود. جمع آوری ماشین های مدل مینیاتوری یک علاقه است که گاهی اوقات می تواند بسیار پرهزینه شود!

مدتهاست مشاهده شده است که به نظر می رسد اتومبیل ها عمدتاً به قلمرو پسران تعلق دارند، در حالی که فقط تعداد کمی از دختران همان علاقه را نشان می دهند. حتی اگر مادران به اندازه پدران رانندگی کنند، به نظر نمی‌رسد که “حشره ماشین” دختران را به اندازه پسرها آلوده کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.