مایع ظرفشویی پورکس از عرق کردن دست جلوگیری می کند

از مایع ظرفشویی پورکس سازگار با محیط زیست استفاده کنید. به نظر می رسد همیشه نیاز به محصولات تمیز کننده تخصصی وجود دارد، اما اکثر مشاغل را می توان تنها با یک محصول ساده مانند مایع ظرفشویی برطرف کرد.

چند قطره مایع ظرفشویی را در آب گرم مخلوط کرده و با یک اسفنج بدون خش روی لیوان بمالید. صابون را با آب بشویید و مثل همیشه به تمیز کردن ادامه دهید. برای درمان سریع لکه های چرب، یک بطری صابون ظرفشویی را در اتاق لباسشویی نگه دارید.

مواد شوینده را مستقیماً روی لکه بمالید، آن را بمالید و بگذارید چند دقیقه قبل از شستشو طبق معمول بماند. برخی افراد همچنین گزارش می دهند که ریختن صابون ظرفشویی روی پارچه سفید و افزودن آن به ماشین لباسشویی همراه با مواد شوینده می تواند لباس های شسته شده را بدون سفید کننده سفید کند.

برای ریزش یا لکه روی فرش یا فرش، تا آنجا که ممکن است مایع را پاک کنید. سپس، یک قاشق چایخوری صابون ظرفشویی شفاف و یک فنجان آب گرم را با هم ترکیب کنید و یک اسفنج آغشته به مایع را از بیرون به سمت مرکز روی لکه بمالید. مراقب باشید که فرش اشباع نشود.

اگر لاستیک های وسیله نقلیه شما گل آلود یا کثیف است، آنها را به خوبی با شلنگ باغ آبکشی کنید. سپس یک برس پرزدار را با یک قاشق غذاخوری صابون به یک گالن آب در یک سطل فرو کنید و تمیز کنید. بشویید و این کار را تکرار کنید تا لاستیک ها تمیز و براق شوند.

لکه‌های روغنی در جایی که پارک می‌کنید ناخوشایند هستند و می‌توانند جذابیت را کاهش دهند. صابون ظرف می تواند برخی از آنها را پاک کند. صابون مایع را مستقیماً روی لکه بریزید و پخش کنید تا کل ناحیه را بپوشاند. بعد از حدود یک ساعت باقی ماندن، روغن و صابون را با دستمال کاغذی بشویید.

پس از حفاری در خاک، جای تعجب نیست که ابزار باغبانی کثیف شود. ابتدا هر گونه کثیفی روی کیک را خراش دهید و زنگ زدگی را با پشم فولادی بشویید. سپس ابزار را برای مدتی در یک سطل آب گرم با یک قاشق غذاخوری صابون ظرفشویی خیس کنید. قبل از اینکه ابزار را کنار بگذارید، خوب بشویید و کاملا خشک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.