پر طرفدارترین تیشرت مردانه در ترکیه در یک موزه کاخ به نمایش گذاشته شد

من همیشه احساس می کردم که تی شرت در ایالات متحده رایج شده است. اما اینگونه نیست تیشرت مردانه در ترکیه  رایج تر است،  قدیمی ترین تی شرت ها به قرن بیستم بازمی گردد.

تی شرت که به شکل تی شرت نیز نوشته می شود، به دلیل شکل T بدن و آستین آن نامگذاری شده است. از لحاظ تاریخی، تی شرت دارای یقه گرد و آستین کوتاه است.

در آن زمان، شرکت پوشاک زیر کوپر آگهی مجله ای را منتشر کرد که محصول جدیدی را برای مجردان تبلیغ می کرد. پارچه بدون دکمه و کشدار به مراقبت بسیار کمی برای شستن و پوشیدن نیاز داشت.

تی شرت مردانه

بنابراین، چگونه جدیدترین روندهای لباس مردانه زمان ما را منعکس می کند؟ خب، برای یک بار هم که شده، به نظر می‌رسد که مردان آمریکایی آنقدر مایل به استقبال از تی شرت‌هایی هستند که روح تضاد را تجسم می‌دهند.

تی‌های ارگانیک در لیگی خاص خود در حال صرفه‌جویی در مصرف آب و ترویج پایداری هستند. این‌ها نگرانی‌های کلیدی‌ای هستند که به خوبی با مصرف‌کنندگانی که روی سلامتی و همچنین سیاره زمین دوست‌داشتنی ما متمرکز هستند، طنین‌انداز می‌کنند.

محصولات جدید دارای مواد تنفسی هستند و با توجه به اینکه از نانوالیاف آبدوست تشکیل شده اند، در تنظیم دمای بدن عالی هستند.

باید بگویم، به یک معنا، کووید-19 به یک انحراف مفید از جهت سبکی تبدیل شد که به سمت آن حرکت می‌کردیم.

بیشتر به این نکته، تصمیم‌گیری‌های بزرگ در مورد لباس‌های مردانه اکنون موضوعی قوی برای بحث است. به اندازه کافی جالب توجه است که سالی بی سابقه را نشان می دهد.

در این فصل، برندهای تی شرت راحتی برتر و سبک مدرن را ارائه می دهند.

طراحی شده با تطبیق پذیری و راحتی در هسته، من تعداد انگشت شماری از بهترین تی شرت های موجود در بازار را بررسی کرده ام که شرایط راحتی، سبک و پایداری مردان آمریکایی را برآورده می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.